Web Suite

Ekol360° > Web Suite

Web Suite

Ekol 360 WebSuite ile satışa çıkarmak istediğiniz ürününüzü veya ürünlerinizi son tüketiciye teslim edilene kadar izleyebileceğiniz bir hizmet sunar. Tüm süreci baştan sona yönetebileceğiniz bir altyapı sağlayıcısı olan Ekol 360 WebSuite ile web tabanlı zaman takibi yapabilir, e-ticaret platformunuzu uçtan uca yönetebilirsiniz. Zorlu gereksinimlerinizi bile kolaylıkla karşılayabileceğiniz alt yapı sağlayıcısı ile satışını yapmak istediğiniz ürünlerinizi Trendyol, HepsiBurada, N11 gibi pazaryerlerinde de sorunsuz bir şekilde listeleyebilir veya D2C (Direct To Customer) gibi web platformlarında da uygun kategorilerde listeleyebilirsiniz.

Ekol 360 WebSuite, gelişmiş bir altyapı hizmeti sunar. Web sitenizde veya pazaryerlerinde ürünlerinizi doğru kategori ve doğru hiyerarşide sıralayabilmenize imkan sağlayan bu hizmet sayesinde ürün/ürünlerinizin hitap edeceği kitleye daha hızlı ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Site içi aramayı da mümkün kılan Ekol 360 WebSuite sayesinde son tüketiciye oldukça yakınsınız. Site içi arama özelliği sayesinde hedeflenen ziyaretçi sayınızı arttırabilir ve dönüşüm oranlarınızda ciddi bir farkı gözlemleyebilirsiniz. Ürün/ürünlerinizin görünürlüğünü arttırarak son tüketicinin aklında yer edinebilir ve sayfa ziyaretinin satışa dönüşüm oranını arttırabilirsiniz. Site içi aramada ziyaretçi sayısının artması ve sitede uzun süre kalmasının sağlanması marka bilinirliğinizi arttırırken çeşitli yollardan gelir elde etmenize de olanak tanır.

Ekol 360 WebSuite ile sadece ürün listeleme veya site içi arama gibi faktörleri değil tüm satış kanallarınızda uygulayabileceğiniz kampanyaların kurgularını da yapabilirsiniz. Hedef kitlenizi arttırmak, marka bilinirliğinizi arttırmak ya da satışlarınızı desteklemek için kampanya kurgularınız büyük önem taşır. Kampanya kurgularınızı yönetebileceğiniz, tüm aktivitelerinizi raporlayabileceğiniz Ekol 360 WebSuite ile keyifli bir e-ticaret deneyimi sizi bekliyor.