Cross Border

Ekol360° > Cross Border

Cross Border

Yurt dışı piyasalarda ürünlerinizin hızlı ve sorunsuz sevkini sağlayabileceğiniz Ekol 360 Cross Border ile sınır ötesi e-ticaret deneyimi sizi bekliyor. Yerel satıcı olarak satışını yaptğınız  ürünlerinizi yurt dışı pazarında da son tüketiciye ulaştırmanızı sağlayacak altyapı ile satışlarınızı arttırabilir ve global dünyaya adım atabilirsiniz. Tıpkı yurt içindeki gönderi faaliyetlerinizi yürüttüğünüz gibi, yurt dışındaki gönderim işlemlerinizi  de sistematik ve sürdürülebilir bir şekilde yürütmenizi sağlayan Ekol 360 Cross Border ile yurt dışında satış yaptığınız ülkeye  göre ürünlerinizi ilgili kitleye çok daha hızlı bir şekilde ulaştırarak satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Mikro ihracat olarak da adlandırabileceğimiz Cross Border faaliyetleri sırasında ürünlerinizin son tüketiciye ulaşıncaya kadar gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini, sistemsel altyapı ve lojistik hizmetlerini uçtan uca kolay, hızlı, izlenebilir, sürdürülebilir ve optimum maliyetle Ekol 360 Cross Border ile yönetebilirsiniz. Üstelik bu ETGB süreçleri de buna dahil.

Ekol 360 Cross Border, yurt dışı pazarına ve pazaryerlerine ürünlerinizi uygun teklifler sunarak  gönderimini kolaylaştırır. Satış sonrasında ürünlerinizin ilgili fulfillment merkezlerinden son tüketicilere ulaştırılmasında sorunsuz bir deneyim sunar. İade süreçleri, yurt dışı mali ve gümrük işlemleri alanlarında sunduğu çözümlerle e-ticaret deneyiminizi mükemmelleştirir.