Integration

Ekol360° > Integration

Integration

Stok yönetimi, satışlarınızı doğrudan etkilediğinden markanız için hayati önem taşımaktadır. Reel stoğunuzda olduğundan fazla sipariş alınması veya stoklarınızda bulunmayan ürünlerin satılması gibi e-ticarette hatalı işlem sayılan ve marka güvenini zedeleyen durumlarla karşı stok yönetimi yapmanız gerekmektedir. Yok sattığınız ürün için yapılan her sipariş iptali işlemi, müşteri açısından markaya olan güveni zedelediği gibi satışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Sistematik bir stok yönetimini, Ekol 360 Integration ile sağlayabilirsiniz. Çok yönlü bir stok kontrolünü dilerseniz kendi web sitenizde dilerseniz de yurt içi veya yurt dışındaki pazaryerlerinde yapacağınız satışların stoklarını takip edebilirsiniz. Yine aynı kanallardan gelen iadelerinizi de rahatlıkla stoklarınıza işleyebileceğiniz ortak stok kullanımına imkan tanıyan Ekol 360 Integration ile doğru, etkin ve sürdürülebilir bir stok yönetimi kullanıcılarına sunuluyor.

Ekol 360 Integration, Sipariş Yönetim Sistemi (OMS) altyapısına sahiptir. Sipariş yönetimi, ürün veya hizmetleriniz sipariş verildiğinde başlar ve son tüketici siparişini teslim aldığında sona erer. Bu arada yapılan tüm işlemlerin (sipariş toplama, fatura oluşturma, paketleme, sevk etme vb.) yönetilmesi Ekol 360 Integration ile mümkündür. Birden fazla depodan veya mağazadan çıkarılacak siparişin yönlendirileceği nokta veya noktaları da belirlemenize imkan sunan Sipariş Yönetim Sistemi (OMS) ile tüm süreci rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Ekol 360 Integration, satıcı ve/veya muhasebe sistemleri ve kargo entegrasyonları ile uyumlu çalışır. Bu sayede siparişin faturalandırma işleminden paketlenip kargoya teslim edilmesi gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir kanaldan yapılan satış veya iade işlemleri nedeniyle anlık değişen stoklarınızı Ekol 360 Integration ile tüm kanallarda aynı anda güncel tutabilirsiniz. Ekol360 ürünleri WMS, Fulfillment, Cross Border ve Return ürünleriyle entegre çalışan Ekol 360 Integration ile tüm süreçlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.