Delivery Platform

Ekol360° > Delivery Platform

Delivery Platform

E-ticaret için hayati önem taşıyan konulardan biri kargo yönetimi konusudur. E-ticaretin son aşaması olan kargo ve sevkiyat sürecindeki iyi yönetim ile birçok açıdan müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Doğru kargo firması seçimi sayesinde maliyetlerinizi optimize edebilir ve ürünlerinizi hızlı, güvenli ve sağlam bir şekilde son tüketicilere ulaştırabilirsiniz. Doğru kargo firması seçimi iade adetlerini azaltarak sürekli satış hacminizi arttırabilir ve müşteri memnuniyeti açısından tercih edilebilir bir marka haline gelebilirsiniz. Kargo firmalarıyla yapacağınız anlaşmalar neticesinde maliyetlerinizi düşürebilir, müşteri sadakatini arttırabilir, e-ticaretin en büyük handikaplarından sepeti terk etme sayılarını azaltabilir ve böylece satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Ekol 360 Delivery Platform ile kargo yönetiminizi tek bir elden yürütmeniz mümkündür. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da son kullanıcılara ulaştıracağınız siparişleri Ekol 360 Delivery Platformun algoritmaya bağlı çalışan altyapısı ile maksimum verim ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Ekol 360 Delivery Platformun en önemli özelliği sunduğu hizmet kapsamında çeşitliliğe sahip olmasıdır. Neredeyse tüm kargo firmalarını tek çatı altında toplayarak satıcılar için tüm teklif, pazarlık ve fatura gibi işlemlerin tek bir elden yürütülmesine imkan sunar. Bu sayede satıcıların zaten yoğun olan e-ticaret operasyon süreçlerini zaman açısından hafifletir. Tek bir elden yürütülen kargo platformu sayesinde vakit kaybetmeden tüm kargo firmalarının güncel fiyatlarını ve anlaşma koşullarını inceleyip sizlere en uygun kargo firmasını seçerek siparişlerinizin çıkışlarını hızlandırabilirsiniz. Kargo yönlendirmesi yapan karar algoritmaları sayesinde son tüketicilere siparişlerinin optimum sürede ulaşmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini zirvede tutabilirsiniz.