Fulfillment

Ekol360° > Fulfillment

Fulfillment

Türkçe karşılığı sipariş karşılama olarak bilinen Fulfillment, özet haliyle sisteme düşen yeni siparişlerin son tüketiciye ulaşana kadarki e-ticaret operasyonlarının sadece tek bir sistem içerisinde toplanması anlamını taşır. Satışı yapılmak istenen ürün çeşitliliğinin ve sayısının artması satıcıların tek tek kontrol etme ihtimalini ortadan kaldırdığı için tercih ettiği Ekol 360 Fulfillment ile depolama, elleçleme, stok seviyesi yönetimi, paketleme ve hızlı gönderim hizmetlerinizi kaliteli, sürdürülebilir ve çevreci bakış açısıyla yönetebilirsiniz.

E-ticarette gün geçtikçe artan rekabet ortamında satıcıları üst sıralara taşıyacak Ekol 360 Fulfillment ile bütün kanallarda satışa sunduğunuz ürün veya hizmetleriniz için ortak stok kullanımı da sağlayabilirsiniz. 

Tüm süreçlerde destek alabileceğiniz Ekol 360 Fulfillment ile müşteri güvenini daima üst sıralarda tutabilirsiniz. Zedelenmeyen müşteri güveni satış yapmanızı sağlarken marka bilinirliğinizi de arttırır. Zamandan tasarruf ederek istediğiniz tüm raporları elde edebilir ve geliştirmek istediğiniz alana yönlenebilirsiniz. Ayrıca, kampanya dönemlerindeki yoğun trafiğinizi de kolaylıkla yönetebilirsiniz. Katıldığınız veya kendi oluşturduğunuz kampanyalarınızın gidişatını ve trafiğini rahatça gözlemleyebileceğiniz Ekol 360 Fulfillment ile satışlarınızı arttırırken sistematik çalışma düzeninden ödün vermemiş olursunuz. Ölçeklenebilir IT altyapısı üzerinde çalışan parametrik planlama algoritmaları ve esnek iş gücü yönetimiyle yürütülen e-ticaret operasyonlarında, verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz.

Satıcılara kolaylık ve sistematik çalışma şekli sunan Ekol 360 Fulfillment ile harcayacağınız zamandan da tasarruf edeceğiniz için yeni pazar ve ürün segmentine yoğunlaşarak zaman kazanır ve dönüşümlerinize artı değer katabilirsiniz. Sürdürülebilirliği odağına alan, şeffaf ve izlenebilir bir lojistik hizmeti sağlayıcısı Ekol 360 Fulfillment ile eşsiz bir e-ticaret deneyimi sizi bekliyor.