Warehouse

Ekol360° > Warehouse

Warehouse

E-ticaretin önemli yapı taşlarından biri olan depolama süreçleri ile ilgili çalışmalarını tamamlayan Ekol 360 Warehouse ile ürünlerinizi etkin bir şekilde depolayabilirsiniz. E-ticarette depolama alanının verimliği depo maliyetlerinizi azaltırken aradığınız ürüne kolay erişebilmeniz zaman açısından kayba neden olmaz ve kargoya verme süresi gibi önemli noktalarda aksama yaşanmasının önüne geçer. 

Depolama alanlarının düzeni ve temizliği, aldığı ışık, ürünlerinizin doğru kategoride düzenlenerek depolanması, ürün isimlerine veya barkoda göre depolama ve depo stok yönetim sisteminize karar vermiş olmanız; doğru depo yönetimindeki en önemli adımlardandır. Ürünlerini stoklayarak satan satıcıların işlerini sistematik bir şekilde yürütebilmesi için kendisine en uygun depo yönetimi stratejisini edinmiş olması gerekmektedir. Bu noktada Ekol 360 Warehouse ile e-ticaret depo hizmetlerinizi 360 derece yönetebilmenize imkan sunar. 

Ekol 360 Warehouse ile global teknolojileri takip eden yenilikçi depo çözümleri ile sürdürebilir bir depo yönetimi planlaması yapabilirsiniz. Son teknolojileri yakından takip edebileceğiniz çeşitli seviyelerde otomasyon, ekipman ve yazılım çözümleri ile stoklama, toplama ve paketleme stratejilerinizi edinebilirsiniz.